TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 550 g
Cena na enoto: 10,53 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg
5,29 €
10,58 €/kg
480 g
8,99 €
18,73 €/kg
250 g
7,49 €
29,96 €/kg
100 g
3,59 €
35,90 €/kg
2,99 €
29,90 €/kg
mercator
400 g
3,99 €
4,39 €
10,98 €/kg
perutnina ptuj
550 g
6,79 €
5,09 €
9,25 €/kg
pivka mesni izdelki
2,39 €
3,19 €
6,65 €/kg
pivka
4,49 €
4,79 €
9,58 €/kg
1 kg
9,49 €
9,49 €/kg