noberasco
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 11,30 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
ültje
200 g
2,77 €
13,85 €/kg
2,49 €
2,15 €
10,75 €/kg
2,02 €
2,69 €
13,45 €/kg
TUŠ IZDELEK
250 g
1,29 €
5,16 €/kg
chio
300 g
2,99 €
3,99 €
13,30 €/kg
san carlo
2,39 €
7,97 €/kg
trik mix
1,99 €
1,39 €
4,63 €/kg
hrusty
80 g
0,59 €
7,38 €/kg
smoki
150 g
1,01 €
1,69 €
11,27 €/kg
1,15 €
9,27 €/kg