chio
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 13,30 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
bakina tajna
300 g
4,04 €
5,39 €
17,97 €/kg
byodo
3,99 €
13,30 €/kg
mercator garden good
1,19 €
3,97 €/kg
2,17 €
2,89 €
9,63 €/kg
ponti
4,49 €
5,38 €
17,93 €/kg
spar natur pur
125 g
1,49 €
11,92 €/kg
mercator
1 kg
1,69 €
1,34 €
1,34 €/kg
san carlo
50 g
0,99 €
0,83 €
16,60 €/kg
lorenz
130 g
1,74 €
2,49 €
19,15 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €