ferrero
Pakiranje: 90 g
Cena na enoto: 35,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
172 g
10,59 €
10,99 €
63,90 €/kg
5,49 €
61,57 €/kg
spar
100 g
0,79 €
7,90 €/kg
nimm 2
90 g
0,99 €
1,25 €
13,89 €/kg
spar natur pur
2,49 €
27,67 €/kg
choceur
300 g
2,89 €
2,69 €
8,97 €/kg
295 g
9,12 €/kg
290 g
9,28 €/kg
180 g
4,45 €
24,72 €/kg