ferrero
Pakiranje: 172 g
Cena na enoto: 63,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
269 g
11,49 €
14,99 €
55,72 €/kg
17,19 €
63,90 €/kg
15,89 €
merci
125 g
3,14 €
25,12 €/kg
3,48 €
2,95 €
23,60 €/kg
orbit
14 g
0,89 €
63,57 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
balconi
280 g
1,64 €
3,29 €
11,75 €/kg
2,69 €
3,19 €
11,39 €/kg
9,61 €/kg
novi
150 g
5,39 €
5,99 €
39,93 €/kg