nestle
Pakiranje: 170 g
Cena na enoto: 19,94 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
thomy
170 g
1,99 €
2,19 €
12,88 €/kg
mercator
165 g
1,09 €
6,61 €/kg
natureta
300 g
2,63 €
3,29 €
10,97 €/kg
bakina tajna
2,37 €
2,99 €
9,97 €/kg
1,94 €
2,59 €
8,63 €/kg
despar
400 g
4,98 €/kg
ponti
135 g
24,37 €/kg
3,28 €
2,17 €
2,89 €
9,63 €/kg