dela tera
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 12,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
natureta
300 g
2,63 €
3,29 €
10,97 €/kg
ponti
4,49 €
5,38 €
17,93 €/kg
5,39 €
17,97 €/kg
podravka
200 g
2,47 €
12,35 €/kg
2,49 €
12,45 €/kg
1,85 €
z'dežele
240 g
13,99 €
10,99 €
45,79 €/kg
spar premium
450 g
9,99 €
12,99 €
28,87 €/kg
280 g
4,19 €
14,96 €/kg
3,99 €
14,25 €/kg