maggi
Pakiranje: 32 g
Cena na enoto: 62,19 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
42 g
1,29 €
1,99 €
47,38 €/kg
201 g
2,89 €
14,38 €/kg
45 g
44,22 €/kg
125 g
1,89 €
2,51 €
20,08 €/kg
2,02 €
2,69 €
21,52 €/kg
2,39 €
2,49 €
19,92 €/kg
TUŠ IZDELEK
250 g
0,84 €
0,75 €
3,00 €/kg
500 g
1,09 €
2,18 €/kg
4,98 €/kg
1 kg
4,09 €
4,09 €/kg
0,89 €
3,56 €/kg
bufo organic
80 g
4,89 €
61,13 €/kg