mešanica v prahu, za pripravo pečenega piščanca v omaki z mešanico sirov, maggi, 32 g
Spar
Mercator
Tuš

maggi

mešanica v prahu, za pripravo pečenega piščanca v omaki z mešanico sirov, maggi, 32 g

Pakiranje: 32 g

od1,69 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,69–2,29 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 52,81 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €1,69 €-15%

52,81 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €+54%

62,19 €/kg

Mešanica Maggi za Piščanec s 4 Siri 32 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,29 €+15%

71,56 €/kg

začimbna mešanica za piščanca s 4 siri, maggi, 32 g