Pakiranje: 10 kg
Cena na enoto: 0,39 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
s-budget
2 kg
1,69 €
0,85 €/kg
mercator
2,5 kg
2,79 €
2,69 €
1,08 €/kg
1 kg
0,45 €
0,89 €
0,89 €/kg
spar
3,29 €
2,99 €
1,20 €/kg
bio zone
100 g
1,12 €
1,49 €
14,90 €/kg
s&z brez bz
1,99 €
2,49 €
1,25 €/kg
500 g
1,39 €
1,29 €
2,58 €/kg
2,98 €/kg
ostalo
125 g
21,52 €/kg
0,79 €
13,90 €/kg
5 kg
3,49 €
5,19 €
1,04 €/kg