s&z brez bz
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 2,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
1,49 €
2,98 €/kg
1,39 €
1,29 €
2,58 €/kg
2 kg
1,99 €
2,49 €
1,25 €/kg
spar natur pur
3,98 €/kg
1,69 €
3,38 €/kg
2,29 €
2,99 €
5,98 €/kg
250 g
3,49 €
13,96 €/kg
200 g
17,45 €/kg
3,66 €
14,64 €/kg
bio zone
s-budget