COSTA COFFEE
Pakiranje: 146 g
Cena na enoto: 28,01 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
starbucks
120 g
6,79 €
56,58 €/kg
6,59 €
4,49 €
37,42 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
mingos
200 g
2,75 €
4,59 €
22,95 €/kg
TUŠ IZDELEK
350 g
6,04 €
17,26 €/kg
goriziana
500 g
7,59 €
15,18 €/kg
barcaffe
4,29 €
21,45 €/kg
3,85 €
zlatna džezva
387 g
8,98 €
23,20 €/kg
8,99 €
23,23 €/kg
189 g
3,69 €
4,99 €
26,40 €/kg