abc
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 14,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
1,19 €
1,49 €
14,90 €/kg
1,09 €
s-budget
0,53 €
0,59 €
5,90 €/kg
philadelphia
265 g
2,39 €
3,19 €
12,04 €/kg
viki
40 g
0,49 €
0,44 €
11,00 €/kg
spar premium
250 g
3,69 €
3,99 €
15,96 €/kg
400 g
2,59 €
6,48 €/kg
zelene doline
150 g
2,14 €
14,27 €/kg
1,69 €
750 g
3,29 €
3,45 €/kg
rio mare
115 g
3,09 €
26,87 €/kg