kodila
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 23,27 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
150 g
4,19 €
27,93 €/kg
1,00 €
0,95 €
6,33 €/kg
spar
2,04 €
2,72 €
18,13 €/kg
vici
6,49 €
43,27 €/kg
TUŠ IZDELEK
250 g
7,49 €
29,96 €/kg
mercator
2,99 €
2,39 €
15,93 €/kg
230 g
3,07 €
13,35 €/kg
ave
3,79 €
25,27 €/kg
1,98 €
1,99 €
13,27 €/kg
2,19 €
14,60 €/kg
poli
2,29 €
1,72 €
11,47 €/kg