orbit
Pakiranje: 14 g
Cena na enoto: 63,57 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
14 g
0,89 €
63,57 €/kg
64 g
2,79 €
3,49 €
54,53 €/kg
3,39 €
čunga lunga
28 g
1,05 €
37,50 €/kg
M&M
330 g
4,34 €
5,79 €
17,55 €/kg
haribo
175 g
1,39 €
7,94 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
balconi
280 g
1,64 €
3,29 €
11,75 €/kg
2,69 €
3,19 €
11,39 €/kg
9,61 €/kg
novi
150 g
5,39 €
5,99 €
39,93 €/kg