Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 15,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
15,99 €
15,99 €/kg
spar to go
9,99 €
9,99 €/kg
9,49 €
9,49 €/kg
pivka
400 g
3,59 €
4,79 €
11,98 €/kg
3,49 €
ave
500 g
3,14 €
6,28 €/kg
natureta
280 g
4,19 €
14,96 €/kg
3,99 €
14,25 €/kg
3,39 €
mikado
820 g
4,13 €/kg
minute
200 g
2,49 €
12,45 €/kg