Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar vital
25 g
4,99 €
199,60 €/kg
pogrej in pojej
300 g
4,19 €
4,49 €
14,97 €/kg
garden good
500 g
1,49 €
2,59 €
5,18 €/kg
knorr
172 g
3,49 €
20,29 €/kg
180 g
1,29 €
7,17 €/kg
ds
200 g
2,39 €
2,49 €
12,45 €/kg
mikado
820 g
3,39 €
4,13 €/kg
minute
160 g
1,39 €
8,69 €/kg
186 g
13,39 €/kg
bio zone
100 g
1,12 €
14,90 €/kg
spar natur pur
1,04 €
59,60 €/kg
njami
2,99 €
18,69 €/kg