kinder
Pakiranje: 35 g
Cena na enoto: 21,43 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
120 g
1,76 €
2,34 €
19,50 €/kg
1,71 €
1,83 €
15,25 €/kg
mercator
500 g
2,99 €
3,79 €
7,58 €/kg
planika
1,72 €
1,79 €
3,58 €/kg
spar natur pur
200 g
1,19 €
1,54 €
7,70 €/kg
spar
250 g
2,45 €
3,29 €
13,16 €/kg
lca
1,03 €
1,59 €
3,18 €/kg
1,15 €
1,64 €
3,28 €/kg
ostalo
150 g
2,94 €
3,49 €
23,27 €/kg
spar premium