grisbi
Pakiranje: 135 g
Cena na enoto: 21,41 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
werthers original
135 g
0,89 €
6,59 €/kg
ELLEDI
1,75 €
12,96 €/kg
loacker
175 g
2,49 €
14,23 €/kg
TUŠ IZDELEK
300 g
5,83 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg
PARIS
2,56 €
2,89 €
9,63 €/kg
plazma
480 g
4,99 €
10,40 €/kg
112 g
1,39 €
12,41 €/kg
500 g
4,79 €
9,58 €/kg
1 kg
3,99 €
3,99 €/kg
LAGO GASTONE
200 g
1,65 €
8,25 €/kg
400 g
2,87 €
7,18 €/kg