TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 190 g
Cena na enoto: 8,89 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
680 g
2,19 €
3,22 €/kg
1,95 €
2,87 €/kg
400 g
0,89 €
2,23 €/kg
350 g
2,49 €
7,11 €/kg
145 g
0,97 €
6,69 €/kg
108 g
1,19 €
1,29 €
11,94 €/kg
spar natur pur
natureta
190 g
1,39 €
7,32 €/kg
1,34 €
7,05 €/kg
1,15 €
300 g
2,63 €
3,29 €
10,97 €/kg