snacks life
Pakiranje: 350 g
Cena na enoto: 5,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
dolcela
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
4,79 €
13,69 €/kg
4,77 €
13,63 €/kg
MARJAN VOČE
1 kg
2,99 €
2,49 €
2,49 €/kg
joyfuel
50 g
2,69 €
1,99 €
39,80 €/kg
barebells
55 g
2,39 €
54,36 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
despar
500 g
0,83 €
1,66 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg
nestle
450 g
2,10 €
4,19 €
9,31 €/kg
4,15 €
5,53 €/kg