bobi
Pakiranje: 40 g
Cena na enoto: 14,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
0,69 €
0,99 €
9,90 €/kg
s-budget
200 g
0,45 €
0,75 €
3,75 €/kg
TUŠ IZDELEK
180 g
1,39 €
7,72 €/kg
pata
120 g
1,79 €
8,25 €/kg
clipsy
70 g
1,19 €
1,99 €
28,43 €/kg
chio
150 g
2,59 €
17,27 €/kg
2,19 €
2,15 €
2,69 €
17,93 €/kg
lay's
130 g
1,49 €
2,49 €
19,15 €/kg
despar
1,59 €
8,83 €/kg
smoki
85 g
23,41 €/kg