schar
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 11,28 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
370 g
5,19 €
14,03 €/kg
4,99 €
375 g
13,31 €/kg
125 g
2,99 €
23,92 €/kg
2,31 €
2,89 €
23,12 €/kg
165 g
2,39 €
18,12 €/kg
le veneziane
3,99 €
15,96 €/kg
gullon
2,49 €
9,96 €/kg
9,56 €/kg