pik vrbovec plus
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 23,92 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
350 g
3,49 €
4,99 €
14,26 €/kg
330 g
5,59 €
7,99 €
24,21 €/kg
spar
1 kg
11,99 €
11,99 €/kg
mercator
150 g
2,99 €
2,39 €
15,93 €/kg
200 g
1,29 €
1,89 €
9,45 €/kg
panvita
100 g
1,79 €
23,90 €/kg
1,55 €
slim&fit
2,09 €
2,79 €
27,90 €/kg
20,90 €/kg
jomi
2,24 €
29,90 €/kg
3,19 €
31,90 €/kg
130 g
23,00 €/kg