TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 240 g
Cena na enoto: 4,13 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
140 g
1,39 €
1,55 €
11,07 €/kg
500 g
2,59 €
2,89 €
5,78 €/kg
180 g
0,55 €
3,06 €/kg
2,99 €
5,98 €/kg
150 g
2,19 €
2,39 €
15,93 €/kg
zelene doline
0,83 €
1,19 €
7,93 €/kg
0,95 €
1,09 €
ostalo
1,59 €
1,89 €
12,60 €/kg
1,69 €
2,14 €
14,27 €/kg
200 g
0,74 €
0,69 €
3,45 €/kg