koestlin
Pakiranje: 180 g
Cena na enoto: 9,39 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
225 g
2,19 €
1,09 €
4,84 €/kg
loacker
175 g
1,49 €
2,49 €
14,23 €/kg
milka
45 g
0,99 €
22,00 €/kg
manner
400 g
4,89 €
3,89 €
9,73 €/kg
3,39 €
4,95 €
12,38 €/kg
3,99 €
4,99 €
12,48 €/kg
spar
100 g
0,79 €
7,90 €/kg
finesse
370 g
1,99 €
5,38 €/kg
toblerone
24,90 €/kg
sunny
700 g
2,09 €
2,99 €/kg