KRUH KOPER
Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 13,25 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
mlinar
120 g
0,79 €
0,99 €
8,25 €/kg
mercator
500 g
1,59 €
3,18 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,85 €
3,70 €/kg
pekarna grosuplje
400 g
4,39 €
10,98 €/kg
wolf butterback
65 g
0,69 €
15,23 €/kg
300 g
1,93 €
1,92 €
6,40 €/kg
200 g
3,59 €
17,95 €/kg
80 g
0,65 €
8,63 €/kg
pema
2,79 €
5,58 €/kg
spar
1,79 €
3,58 €/kg
2,39 €
2,99 €
7,48 €/kg
ditsch
100 g
1,09 €
10,90 €/kg