podravka
Pakiranje: 40 g
Cena na enoto: 28,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
500 g
1,15 €
2,30 €/kg
1,59 €
1,99 €
3,98 €/kg
350 g
2,09 €
2,99 €
8,54 €/kg
2,59 €
7,40 €/kg
40 g
0,37 €
9,25 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €