jacobs
Pakiranje: 304 g
Cena na enoto: 16,09 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
19,99 €
31,18 €
77,95 €/kg
96 g
3,49 €
4,65 €
48,44 €/kg
52 g
5,99 €
115,19 €/kg
mingos
200 g
2,75 €
4,59 €
22,95 €/kg
TUŠ IZDELEK
350 g
6,04 €
17,26 €/kg
goriziana
500 g
7,59 €
15,18 €/kg
zlatna džezva
387 g
8,98 €
23,20 €/kg
8,99 €
23,23 €/kg
1 kg
17,29 €
12,89 €
12,89 €/kg
barcaffe
180 g
2,69 €
2,79 €
15,50 €/kg
2,19 €
2,59 €
14,39 €/kg