nutella
Pakiranje: 15 g
Cena na enoto: 28,67 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
600 g
5,89 €
6,39 €
10,65 €/kg
5,99 €
6,49 €
10,82 €/kg
750 g
7,49 €
9,99 €/kg
5,15 €
7,59 €
10,12 €/kg
200 g
3,69 €
3,73 €
18,65 €/kg
3,89 €
3,79 €
18,95 €/kg
medex
15 g
499,33 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
53,48 €/kg
blend me up
3,99 €
4,99 €
24,95 €/kg
barcaffe
225 g
3,83 €
4,79 €
21,29 €/kg