TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 19,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
kras
1 kg
15,99 €
15,99 €/kg
500 g
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg
5,29 €
10,58 €/kg
480 g
8,99 €
18,73 €/kg
250 g
7,49 €
29,96 €/kg
100 g
3,59 €
35,90 €/kg
2,99 €
29,90 €/kg
9,49 €
9,49 €/kg
8,49 €
8,49 €/kg
pršutarna lokev
33,99 €
33,99 €/kg
slim&fit
18,99 €
18,59 €
18,59 €/kg