TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 330 g
Cena na enoto: 8,45 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
330 g
1,99 €
2,29 €
6,94 €/kg
450 g
0,79 €
1,76 €/kg
400 g
4,99 €
12,48 €/kg
390 g
1,69 €
5,10 €/kg
500 g
2,39 €
2,15 €
4,30 €/kg
dr. oetker
340 g
3,69 €
4,79 €
14,09 €/kg
3,39 €
4,59 €
13,50 €/kg
spar veggie
3,99 €
15,12 €/kg
minute
9,98 €/kg
despar
270 g
1,89 €
2,24 €
8,30 €/kg
mc cain
750 g
5,79 €
7,72 €/kg
ardo
600 g
5,65 €/kg