head&shoulders
Pakiranje: 800 ml
Cena na enoto: 14,36 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
schwarzkopf - schauma
250 ml
3,49 €
2,99 €
11,96 €/L
precious argan
500 ml
4,99 €
9,98 €/L
l´oreal - elseve
400 ml
4,79 €
5,99 €
14,98 €/L
2,49 €
9,96 €/L
subrina
300 ml
2,47 €
3,29 €
10,97 €/L
2,13 €
syoss
440 ml
6,99 €
4,45 €
10,11 €/L
afrodita
200 ml
4,29 €
21,45 €/L
3,45 €
17,25 €/L
3,59 €
3,79 €
18,95 €/L
2,69 €
4,49 €
11,23 €/L
garnier
4,55 €
5,69 €
28,45 €/L