šampon za lase classic, head & shoulders, 800ml
Spar
Lidl
Tuš

head&shoulders

šampon za lase classic, head & shoulders, 800ml

Pakiranje: 800 ml

od7,99 €najceneje v Lidl

3 trgovine · 7,99–11,49 € · prihranite do 3,50 €

Cena na enoto: od 9,99 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Lidl

Lidl

Na zalogi

8,49 €7,99 €-6%

9,99 €/L

šampon za lase

Spar

Spar

Na zalogi

10,99 €8,49 €-23%

10,61 €/L

šampon za lase citrus fresh, head & shoulders, 800ml

Spar

Spar

Na zalogi

10,99 €8,79 €-20%

10,99 €/L

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

11,49 €

14,36 €/L

Šampon Head & Shoulders, Citrus, 800 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

11,49 €

14,36 €/L

Šampon Head & Shoulders, Classic clean, 800 ml