šampon classic clean, head & shoulders, 400ml
Spar
Mercator
Tuš

head&shoulders

šampon classic clean, head & shoulders, 400ml

Pakiranje: 400 ml

od5,39 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,39–6,89 € · prihranite do 1,50 €

Cena na enoto: od 13,48 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

6,79 €5,39 €-21%

13,48 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,86 €

17,15 €/L

Šampon Head & Shoulders Classic Clean 400 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,89 €

17,23 €/L

šampon za lase proti prhljaju classic clean, head & shoulders, 400 ml