PEK.PEČJAK
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 16,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
2,79 €
2,89 €
14,45 €/kg
160 g
1,81 €
2,59 €
16,19 €/kg
ditsch
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
pekarna grosuplje
0,56 €
0,59 €
5,90 €/kg
pekarna jurček
3,19 €
3,54 €
35,40 €/kg
golden bridge
370 g
3,81 €
10,30 €/kg
7 day's
80 g
0,79 €
0,99 €
12,38 €/kg
0,84 €
185 g
1,49 €
2,99 €
16,16 €/kg
2,39 €