jaffa
Pakiranje: 160 g
Cena na enoto: 10,31 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
loacker
175 g
1,49 €
2,49 €
14,23 €/kg
manner
400 g
4,89 €
3,89 €
9,73 €/kg
3,39 €
4,95 €
12,38 €/kg
3,99 €
4,99 €
12,48 €/kg
spar
100 g
0,79 €
7,90 €/kg
finesse
370 g
1,99 €
5,38 €/kg
toblerone
24,90 €/kg
sunny
700 g
2,09 €
2,99 €/kg
lumpi
0,95 €
1,19 €
11,90 €/kg
200 g
2,05 €
10,25 €/kg