mogli
Pakiranje: 75 g
Cena na enoto: 13,87 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
lorenz
75 g
0,95 €
1,59 €
21,20 €/kg
s-budget
250 g
0,75 €
0,68 €
2,72 €/kg
prima
220 g
7,23 €/kg
1,27 €
1,19 €
soletti
80 g
1,69 €
21,13 €/kg
100 g
0,99 €
16,90 €/kg
hrusty
0,79 €
9,90 €/kg
1,39 €
13,90 €/kg
spar
150 g
0,67 €
0,65 €
4,33 €/kg