lorenz
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 16,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
1,99 €
19,90 €/kg
110 g
1,39 €
2,79 €
25,36 €/kg
130 g
1,74 €
2,49 €
19,15 €/kg
fiorentini
2,99 €
29,90 €/kg
gorenjka
3,59 €
35,90 €/kg
3,49 €
34,90 €/kg
tuc
0,99 €
1,29 €
12,90 €/kg
1,19 €
11,90 €/kg
0,89 €
spar
0,79 €
7,90 €/kg
despar premium