zlato polje
Pakiranje: 410 g
Cena na enoto: 5,10 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
1,03 €
2,06 €/kg
1,75 €
3,50 €/kg
450 g
1,55 €
3,44 €/kg
TUŠ IZDELEK
420 g
2,19 €
5,21 €/kg
165 g
1,79 €
10,85 €/kg
fant
40 g
1,95 €
48,75 €/kg
gea
3,99 €
9,50 €/kg
45 g
43,33 €/kg
freshona
230 g
0,99 €
4,30 €/kg
o´plant
1,49 €
3,55 €/kg