podravka
Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 14,08 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
120 g
2,79 €
23,25 €/kg
500 g
1,59 €
1,99 €
3,98 €/kg
1,79 €
3,58 €/kg
350 g
2,09 €
2,99 €
8,54 €/kg
2,59 €
7,40 €/kg
TUŠ IZDELEK
110 g
0,69 €
6,27 €/kg
s-budget
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg