makprogres
Pakiranje: 800 g
Cena na enoto: 3,74 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
800 g
2,89 €
3,61 €/kg
podravka
3,69 €
5,29 €
6,61 €/kg
pekarna adamič
450 g
7,49 €
16,64 €/kg
dulcetti
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
plazma
55 g
0,99 €
1,09 €
19,82 €/kg
generika
1 kg
2,39 €
2,39 €/kg
350 g
1,49 €
1,89 €
5,40 €/kg
koestlin
225 g
2,19 €
4,84 €/kg
finesse
150 g
1,29 €
8,60 €/kg