kelly's
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 11,78 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
1,89 €
1,95 €
7,80 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,29 €
5,16 €/kg
270 g
4,69 €
17,37 €/kg
4,65 €
4,85 €
4,89 €
18,11 €/kg
4,15 €
15,37 €/kg
ostalo
500 g
3,99 €
7,98 €/kg
ültje
200 g
2,77 €
13,85 €/kg
2,49 €
2,15 €
10,75 €/kg
2,02 €
2,69 €
13,45 €/kg