kelly's
Pakiranje: 270 g
Cena na enoto: 18,11 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
LBZ SUBSTITUT
100 g
0,63 €
6,30 €/kg
TUŠ IZDELEK
200 g
4,69 €
23,45 €/kg
1,29 €
6,45 €/kg
natura
150 g
4,59 €
30,60 €/kg
60 g
1,05 €
17,50 €/kg
mcennedy
180 g
2,49 €
13,83 €/kg
50 g
1,55 €
31,00 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
lindt
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
5,98 €
39,87 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg