president jošt
Pakiranje: 370 g
Cena na enoto: 14,84 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
ljubljanske mlekarne
370 g
4,12 €
5,49 €
14,84 €/kg
2,99 €
5,48 €
14,81 €/kg
4,39 €
free zone
300 g
2,79 €
3,69 €
12,30 €/kg
kiri
100 g
1,74 €
1,79 €
17,90 €/kg
1,80 €
18,00 €/kg
landana
200 g
4,65 €
4,69 €
23,45 €/kg
vepo
250 g
3,89 €
15,56 €/kg
fattorie
125 g
2,69 €
21,52 €/kg
2,15 €
17,20 €/kg