mokate
Pakiranje: 170 g
Cena na enoto: 8,76 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
48 g
2,39 €
2,99 €
62,29 €/kg
barcaffe
180 g
2,69 €
2,79 €
15,50 €/kg
2,59 €
14,39 €/kg
2,19 €
nescafe
100 g
6,59 €
65,90 €/kg
ritual
200 g
5,49 €
4,89 €
24,45 €/kg
spar
150 g
3,74 €
24,93 €/kg
190 g
11,89 €
11,99 €
63,11 €/kg
9,59 €
spar natur pur
5,33 €
53,30 €/kg
3,99 €
3,59 €
35,90 €/kg