prb
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 22,27 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
dr. oetker
150 g
2,61 €
17,40 €/kg
2,39 €
2,99 €
19,93 €/kg
1,99 €
2,95 €
19,67 €/kg
mercator garden good
300 g
1,19 €
3,97 €/kg
kotanyi
31 g
1,09 €
35,16 €/kg
la fiesta
40 g
1,59 €
1,15 €
28,75 €/kg
1,55 €
38,75 €/kg
27 g
0,99 €
36,67 €/kg
spar natur pur
3,49 €
87,25 €/kg
knorr
70 g
2,09 €
29,86 €/kg
0,00 €
spar vital
250 g
9,56 €/kg