frozy
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 3,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
6,19 €
6,19 €/kg
540 g
4,59 €
8,50 €/kg
270 g
6,99 €
25,89 €/kg
350 g
4,49 €
4,99 €
14,26 €/kg
s-budget
500 g
1,99 €
3,98 €/kg
pečjak
5,79 €
11,58 €/kg
5,19 €
10,38 €/kg
2,59 €
5,18 €/kg
minute
2,99 €
3,99 €
7,98 €/kg
8,98 €/kg
0,99 €
1,98 €/kg
ledo
4,19 €
8,38 €/kg