vegeta
Pakiranje: 130 g
Cena na enoto: 9,23 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
2,99 €
14,95 €/kg
2,09 €
2,79 €
13,95 €/kg
maggi
65 g
1,69 €
26,00 €/kg
spar premium
150 g
3,99 €
26,60 €/kg
podravka
2,47 €
12,35 €/kg
2,49 €
12,45 €/kg
1,85 €
spar natur pur
62 g
0,99 €
15,97 €/kg