TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 5 g
Cena na enoto: 146,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
110 g
0,69 €
6,27 €/kg
100 g
1,55 €
15,50 €/kg
60 g
0,93 €
spar premium
150 g
3,99 €
26,60 €/kg
podravka
200 g
2,47 €
12,35 €/kg
2,49 €
12,45 €/kg
1,85 €
spar natur pur
62 g
0,99 €
15,97 €/kg
zvijezda
350 g
2,39 €
2,69 €
7,69 €/kg
67 g
0,74 €
1,49 €
22,24 €/kg
1,12 €
0,89 €